Series
Ratings
71
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0