Titles you rated
17 AgainRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0