Movies
Ratings
312
BabylonRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
We Have a PopeRated ★ 4.0
A hot roofRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
BurningRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 2.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.0
ItRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5