Series
Ratings
38
Another Miss OhRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5