Movies
Ratings
386
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The MermaidRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0