Movies
Ratings
230
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
No BearsRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
CollateralRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
MM, UH, OH, AHRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5