Titles you rated
50 First DatesRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
My Wedding CampaignRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0