Movies
Ratings
1350
No BearsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
In BrugesRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
In the HouseRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
HushRated ★ 2.5