Movies
Ratings
322
Intimate StrangersRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 1.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0