Series
Ratings
22
She Was PrettyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0