Titles you rated
SullyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0