Movies
Ratings
39
Spider-ManRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0