Movies
Ratings
413
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0