Movies
Ratings
687
The Classified FileRated ★ 3.5
Gett: The Trial of Viviane AmsalemRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 3.0
GirlhoodRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 2.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
MontageRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0