Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
JumongRated ★ 5.0