Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0