Series
Ratings
17
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
NANARated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0