Series
Ratings
50
StrangerRated ★ 4.5
Inspiring GenerationRated ★ 1.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 0.5
GiantRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0