Movies
Ratings
38
CloverfieldRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.0