Series
Ratings
347
KingdomRated ★ 4.5
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
JugglersRated ★ 3.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 5Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 4.0