Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 1.5
IljimaeRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0