Titles you rated
The GraduateRated ★ 5.0
The Great HypnotistRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
Ju DouRated ★ 5.0
The Story of Qiu JuRated ★ 5.0
Red SorghumRated ★ 5.0
Mr. PerfectRated ★ 2.5
Movie 43Rated ★ 1.0
Code Name: JackalRated ★ 3.5
My Tutor Friend 2Rated ★ 2.5
NeighborsRated ★ 3.5
Lovely RivalsRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.5
The Last GodfatherRated ★ 1.5