Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0