Series
Ratings
27
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5