Movies
Ratings
287
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.5
MortdecaiRated ★ 4.0
RideRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0