Titles you rated
Mask GirlRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Angels of DeathRated ★ 2.0
To Your EternityRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5