Titles you rated
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
- Mother GamesRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5