Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- VirusRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
Three SistersRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0