Series
Ratings
22
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0