Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0