Series
Ratings
91
Space ForceRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5- Dreamworks How to Train Your Dragon LegendsRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0