Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0