Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Carry OnRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0