Titles you rated
Reborn RichRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Romantic PrincessRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5