Movies
Ratings
14
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 0.5
QuickRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0