Series
Ratings
73- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
Ugly AlertRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5