Titles you rated
VivariumRated ★ 4.0
InheritanceRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 2.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 1.5