Series
Ratings
47- Mask GirlRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
- The Silent SeaRated ★ 2.5
- Political FeverRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- My NameRated ★ 4.0
- Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
- D.P.Rated ★ 4.5
- Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
- KingdomRated ★ 3.5
- Kingdom Season 1Rated ★ 3.0