Titles you rated
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 0.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5- M&MRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0