Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5