Series
Ratings
28
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0