Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0