Movies
Ratings
369
GravityRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5