Movies
Ratings
31
Frozen IIRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0