Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0