Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 2.5
Lost in SpaceRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
American VandalRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.0
Tipping the VelvetRated ★ 2.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5