Movies
Ratings
609
Ready Player OneRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The President who Plays the PianoRated ★ 1.5
Sophie's RevengeRated ★ 2.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Crazy First LoveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
A Day for an AffairRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
Everybody Has SecretsRated ★ 1.5