Movies
Ratings
549
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 0.5
The Last AirbenderRated ★ 1.0
MoanaRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5