Movies
Ratings
281
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Paris FolliesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
Slow WestRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Dinner GameRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
L'ennuiRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Happily Ever AfterRated ★ 4.0