Movies
Ratings
600 BambiRated ★ 5.0 BambiRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 Doctor DolittleRated ★ 3.0 Doctor DolittleRated ★ 3.0
 TitanicRated ★ 4.0 TitanicRated ★ 4.0
 CinderellaRated ★ 4.0 CinderellaRated ★ 4.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 3.5 The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
 The Fault in Our StarsRated ★ 3.0 The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
 Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0 Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
 The Bourne UltimatumRated ★ 3.5 The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
 Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0 Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
 Maradona by KusturicaRated ★ 4.5 Maradona by KusturicaRated ★ 4.5
 Walking With DinosaursRated ★ 3.0 Walking With DinosaursRated ★ 3.0
 The White PlanetRated ★ 2.5 The White PlanetRated ★ 2.5
 Bunshinsaba 2Rated ★ 2.5 Bunshinsaba 2Rated ★ 2.5
 One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0 One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
 TarzanRated ★ 3.0 TarzanRated ★ 3.0
 Day of the DeadRated ★ 4.0 Day of the DeadRated ★ 4.0
 Battle for the Planet of the ApesRated ★ 5.0 Battle for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
 Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 5.0 Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
 Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0 Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0